Kurumsal

Rexum Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi
Vergi Dairesi & No : Nilüfer – 733 040 9945
Mersis No: 0-7330-4099-4500015
Ticaret Sicil No: 85024

Misyonumuz

İhtiyaca ve genel kabul görmüş ilkelere uygun, çağdaş ve inovatif yapıda yazılımlar üretmek, kaliteli teknik servis hizmetiyle oluşabilecek sorunlara anında müdahale etmek ve müşterilerin memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak.

Kalite Politikamız

Nitelikli ve uzman bir kadroyla hizmet vermek, inovatif teknolojilerle ihtiyaca uygun çözümler üretmek, teknolojiyi takip ederek her zaman güncel olmak, hizmet standartlarını sürekli iyileştirerek müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak.

Vizyonumuz

Çağdaş bilimin en yeni teknolojilerini kullanarak üreteceğimiz yazılımlarımızı, sürekli Ar-Ge çalışmalarımızla güncel tutarak kullanıcı kitlemizi artırmak, konusunda uzman kadromuz ile sektörün vazgeçilmez bir markası olmak.

Hedeflerimiz

Titiz bir ekip çalışmasıyla, ihtiyacı karşılayan, olabildiğince yaratıcı ve inovatif özelliklere sahip yazılım çözümleri üretmek, müşteri kitlemizi sürekli artırmak, kalitemizden ödün vermeden hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini maksimum kılmaktır.

İnovatif Düşünce Tarzımız,
Ürünlerimizin Karakteristik Özelliğidir

Rexum; kurucu ortaklarının, 2000’li yıllardan beri sürdürdüğü bağımsız denetim faaliyetleriyle ilgili tecrübelerini, çağın teknolojisiyle birleştirerek, inovatif bilgisayar programlarına dönüştürmek üzere Bursa’da kurulmuş bir yazılım firmasıdır.

Tamamen yerli ve milli imkânlarla ürettiği yazılım çözümleriyle süre gelmiş denetim ve mükemmellik çalışmalarındaki alışkanlıkları değiştirip, ülkemizin teknolojiyi daha etkin bir şekilde kullanmasına katkı sağlayarak, alanında uzman akademisyen, mühendis ve teknikerlerden oluşan, amatör ruhu kaybetmemiş profesyonel ve güçlü bir ekiple yoluna hız kesmeden devam etmektedir.

Telif Hakkı

Bu internet sitesi ve sitede tanıtımı yapılan ürünler, Rexum’un mülkiyetindedir. Tüm hakları saklıdır. Hiçbir zaman kopyalanamaz ve çoğaltılamaz. Bu sitede yer alan anlatımlar, önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir, iptal edilebilir. Rexum, burada yaptığı anlatım ve açıklamalar nedeniyle sorumlu tutulamaz.

Muvafakat

Rexum, yorum, düşünce ve önerileri teşvik etmektedir. Rexum’un, yorum veya önerilerinize yanıt verme veya bunları uygulamaya koyma gibi bir yükümlülüğü yoktur. Siz, düşünce, öneri, yorum veya buna benzer bilgileri, internet dahil hangi mecradan gönderirseniz gönderin, göndereceğiniz veya gönderdiğiniz yorum ve önerilerinizin, Rexum’un yaptığı veya yapacağı tüm projelerde ve sunulan diğer ürün ve hizmetlerde uygulanması için, Rexum’a, daimi, gayri kabili rücu, telif hakkı olmaksızın, dünya çapında bir hak ve lisans vermektesiniz.