Nedir?

Rexum QAS, faaliyetlerinizin kurumsal politikalarınıza, ISO gibi kalite standartlarına ve yasal mevzuatlara uygunluğunun belirlenmesi için yaptığınız tüm çalışmaları, dijital ortamda, daha hızlı ve daha kolay yürütmeniz amacıyla geliştirilmiş, bir entegre yönetim sistemidir.

Başka bir ifadeyle, Denetim ve Mükemmellik çalışmalarının otomasyonunu sağlayan, ayrıca reklam yönetimiyle de zenginleştirilmiş, modüler bir yazılımdır.

Rexum QAS - Kullanıcı Arayüzü

Nerelerde Kullanılır?

Rexum QAS, kurumların merkez, şube, mağaza, depo, fabrika, şantiye, atölye, otel, istasyon gibi her tesisinde; her taşıtında; tedarikçi, bayi, franchise ve acente gibi her iş ve çözüm ortağında; organizasyonu içinde yer alan her birim ve bölümünde; kısaca her ortamda, aşağıdaki çalışmalarda kullanılır:

 • Kalite Denetimi, İç Sistem Denetimi, Üretim Denetimi, Tedarikçi Denetimi, Marka & Kurumsal Kimlik Denetimi, Operasyonel Denetim, Hizmet & Ürün Güvenliği Denetimi, Gizli Müşteri Denetimi gibi, yasal ve rutin olarak yapılacak, her Denetim Çalışmasında,
 • Risk, verimlilik, memnuniyet ölçme ve pazar analizi dahil, herhangi bir konuda yapılacak araştırmalarla, şikâyet ve öneri toplama çalışmalarını içeren, her Anket Çalışmasında,
 • Denetim, anket ve araştırma çalışmaları sonucunda, belirlenen bulgulara göre yapılacak, her Aksiyon Çalışmasında,
 • Shelf Share, Face Share, SKU Share, Display Share, Range Display, Out of Stock ve Fiyat Analizi dahil, yapılacak, her Raf Payı ve Bulunurluk Araştırmasında,
 • Tablet, kiosk ve akıllı ekran gibi cihazlardan yapılacak, her Reklam, Tanıtım ve Bilgilendirme Çalışmasında.

Ayrıca, sağlık tesislerinde, Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan “Sağlıkta Kalitenin Geliştirilmesi ve Değerlendirilmesine Dair Yönetmelik” hükümlerine göre, memnuniyet anketleri ve denetim çalışmalarının yapılması, anket kotalarının izlenmesi ve toplam kalite puanlarının tek tuşla hesaplanabilmesi için, özel olarak geliştirilmiş ek uygulamasıyla rakipsizdir.

Neden Kullanılmalıdır?

Rexum QAS, insan, iş, ürün ve hizmet kalitesini sürekli yüksek tutmaya, hedef kitlenin ihtiyaçlarını sürekli karşılamaya yönelik olarak; bilimsel bilgilere, sektörel kriterlere, rekabet kurallarına, mükemmellik modelleri ve ISO kalite standartlarına göre geliştirilmiştir. Mobil ortamda kullanılabilen, inovatif özellikleri, dinamik, yeniliğe açık ve iyileştirilebilir yapısıyla, merkez ve sahada benzersiz avantajlar sağlar.

Siz de bu avantajlara sahip olup, denetim ve mükemmellik çalışmalarınızı, çağımız gereği, emek yoğun modeller yerine, Rexum QAS kullanarak dijital ortamda yapmak ve sunduğu teknolojik ayrıcalıklarla, rakiplerinizin hep bir adım önünde olmak istemez misiniz? İşte avantajlarımız;

 • Teknoloji Yoğun İş Modeline Sahiptir
 • Mobil Olarak, Online & Offline Kullanılabilir
 • Oto Kayıt & Kesintisiz Çalışma Özelliğine Sahiptir
 • Görsel Kanıt & Belge Eklenmesini Sağlar
 • Lokasyon Belirler
 • Güvenli Veri Akışı Sağlar
 • Bilgi Güvenliği Sağlar
 • Veri Bütünlüğü Sağlar
 • Nesnel Güvence Sağlar
 • Objektif Görüş Bildirmeyi Sağlar
 • Ajanslarla Kontrollü Çalışmanızı Sağlar
 • Verilere Kolayca Ulaşmanızı Sağlar (Mobil Dashboard)
 • Proaktif Hareket Etmenize Yardımcı Olur
 • EFQM Analizi Yapmanıza İmkân Verir
 • Diğer Yönetim Sistemlerine Entegre Olabilir
 • PUKÖ Adımlarının Uygulanmasına Yardımcı Olur
 • Sürdürülebilir Çalışmalar Yapmanızı Sağlar
 • Ek Yazılımlara İhtiyacı Ortadan Kaldırır
 • Minimum Personelle, Maksimum Verim Sağlar
 • Doğa Dostudur
 • Kendini Amorti Eder

Modüllerimiz

Denetim Yönetimi

· Genel Denetimler

· Takip Denetimleri

· Gizli Müşteri Denetimleri

Planlama Yönetimi

Raf Payı Yönetimi

Anket Yönetimi

· Araştırma İşlemleri

· Şikâyet & Öneri İşlemleri

 

TKP Yönetimi

Dijital Port Yönetimi

Aksiyon Yönetimi

· İyileştirme Aksiyonları

· DÖF Aksiyonları

 

Arşiv Yönetimi

Reklam Yönetimi

Arayüzler

Kullanıcı Arayüzleri

1 - Masaüstü Arayüzü: Tüm modüllerin yönetildiği arayüzdür.

2 - Rexummobile Mobil Arayüzü: Denetim çalışmalarıyla, raf payı dahil, her konudaki araştırmanın, şikâyet & öneri toplama çalışmalarının ve reklam & tanıtım faaliyetlerinin, kağıtsız ortamda, online & offline olarak, dijital şekilde yapıldığı mobil arayüzdür.

3 - RexumCeo Mobil Arayüzü: Yönetim kurulu üyeleri, müdürler ve ortaklar gibi, bilgilendirilmesi gereken, şirketle üst düzey ilişkili her kişi için geliştirilen mobil arayüzdür. Bu arayüz kullanılarak, denetim, araştırma ve aksiyonlarla ilgili sonuç ve raporlar, dünyanın her yerinden incelenebilir.

4 - Web Arayüzü: Denetçilerin planlarını takip ettiği, birim yöneticilerinin denetim sonuçlarını görüntüleyip, ilgili itiraz işlemlerini ve kök neden içerikli aksiyon yorumlarını yaptığı, yetkililerin ise, süreç yönetimini yürüttüğü arayüzdür. Tüm bunların yanında, bu arayüzden, SMS veya mail yoluyla gönderilen linkler üzerinden araştırmalar ile şikâyet veya önerileri gönderenlerle "real-time" yazışmalar yapılır.

Şimdi Dijitalleşme Zamanı!

Kalite tesadüfen değil, nitelikli ve teknolojik çalışmalar sonucunda oluşur !!!

Günümüz rekabet koşullarında başarılı bir şekilde varlığınızı sürdürebilmeniz için, faaliyetlerinizi denetlemeniz, rakiplerinizi takip etmeniz, ürün, fiyat, raf ve sergi payı gibi pazar araştırmalarıyla, tüketici alışkanlıkları, risk ve uygunluk ölçme gibi çalışmalar yapmanız, personellerinizle hedef kitlenizin memnuniyetlerini ölçüp, onların öneri ve şikâyetlerini öğrenmeniz ve yapacağınız tüm bu çalışmalar sonucunda tespit ettiğiniz olumsuzlukları, aksiyonlar yaparak düzeltmeniz veya önlemeniz gerekecektir.

Bahsi geçen tüm bu çalışmaları, anlık, etkin ve sürdürülebilir bir şekilde gerçekleştirmeniz elzemdir. Ancak, emek yoğun olarak yapacağınız bu tür çalışmaların, mevcut iş yüklerini artıracağı da muhakkaktır. İş yükünün artması, bir müddet sonra, bu çalışmaların sadece prosedür tamamlanması için yapılmasına neden olacak, bu sıradanlaşan davranış nedeniyle, bu çalışmalar, gerçekte amacına ulaşamayacaktır. İşte tam da bu yüzden, bu tür çalışmalarda, teknoloji yoğun bir iş modeline geçiş, artık kaçınılmaz olmuştur.

Rexum QAS, bu kaçınılmaz geçişte size en iyi rehberlik hizmetini verecek olan, konusunda rakipsiz bir, “Denetim ve Mükemmellik Yönetim Sistemi” yazılımıdır. Sizler, artık Rexum QAS kullanarak, tüm denetim ve mükemmellik faaliyetlerinizi, dijital ortamda, daha az eforla, daha planlı, daha sistematik, daha hızlı, daha zahmetsiz, daha kolay ve daha düşük maliyetlerle sürdüreceksiniz. Tüm bunların yanında, süreçleri ve sonuçları mobil ortamda takip edip, her rapora, dünyanın her yerinden, sadece akıllı bir cep telefonuyla bile ulaşabileceksiniz.

Üstelik bahsi geçen tüm bu çalışmaları, kırtasiyesiz, yani dijital & mobil ortamda yaparak, doğa dostu olacağınızı, israfın önüne geçip, zaman ve iş gücünden tasarruf sağlayacağınızı sakın unutmayınız...

Başka bir ifadeyle, Rexum QAS, kırtasiye malzemelerinden %100, zamandan ise %50 oranında tasarruf yapmanızı sağlar. Ayrıca, her yıl kurtardığınız, yüzlerce ağaç da cabası...

Sonuçlar tek bir birim için aylık ortalamadır. Bu tablodaki veriler, Rexum QAS test ve ar-ge çalışmaları sırasında elde edilmiş sonuçların ortalamasıdır. Çalışmalar, her biri ortalama 160 şubeye sahip, 2 orta ölçekli firmayla 2 yıl sürmüştür.

Sonuçta, Rexum QAS, çok kısa bir sürede kendini amorti edecek, her kullandığınızda yapacağınız tasarrufla, size gelir getirici bir etki yaratacaktır. Unutmayınız, harcamadığınız nakit, kazanılmış bir gelirdir. İşte, Rexum QAS satın almanız için en önemli nedenlerden biri; tasarruf...

Paketler

Rexum QAS

Kağıtsız Ortam, Mobil Teknoloji...